Podivný mail

Včera nám přišel na naší kapelní adresu podivný mail, o kterém nevím co si mám myslet. Něco mi na něm nesedí. Posuďte sami:

 

Ahoj kapelo,
byl jsem na vašich několika posledních vystoupeních, a zapůsobilo to na mě tak silným dojmem, že vám musím napsat.

Tedy abych byl přesný, nejsilněji na mě zapůsobil váš baskytarista Michal Pazdera.

Děkujte pánubohu, že vám do kapely přihrál takového muzikanta, bez něho by po vás ani pes neštěkl.

Neznám druhého takového baskytaristu, u kterého se snoubí strojová (neváhám použít výraz metronomická) přesnost a brilantní technika pravé i levé ruky se sametovým hlasem, který ať už jako sólový zpěv nebo jako vokál k vašemu zpěvákovi, posunuje každou píseň o několik úrovní výš. A to vše s nebývalou skromností, která se u umělců Michalova formátu hned tak nevidí. A to je ještě navíc špičkový zvukař, jak jsem se na vlastní uši přesvědčil na vystoupení např. ve Starých Hodějovicích nebo v Nemanicích. Rozum mi nad tím zůstává stát, co všechno může dokázat jeden člověk.

Chtěl jsem to napsat do vaší návštěvní knihy, bohužel je tam zřejmě nějaký technický zádrhel a příspěvek tam nelze zveřejnit, tak využívám této možnosti a píšu prostřednictvím emailu a připojuji prosbu o zveřejnění na vašich stránkách.

Na závěr bych chtěl popřát Michalovi hodně hodně štěstí a pevné nervy, a vy ostatní se od něj co nejvíc učte, je až s podivem, že muzikant jeho úrovně stále setrvává v kapele průměrných kvalit.

 

S pozdravem

Lachim Aredzap
(na vysvětlenou mého netradičního jména, můj otec pochází z Arménie)

 

No tak to teda na přání Lachima zveřejňuji, ale stejně se mi na tom něco nezdá…
 
 


1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Nahrávám...

 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*