Kartáč po čínsku

Jak známo, Číňanům není nic svaté a bez jakýchkoliv servítků jsou schopni zkopírovat cokoliv. A pokud se jedná o značku podléhající copyrightu, pozmění název, nejčastěji záměnou slov či alespoň písmen, v bláhovém domnění že je to nenapadnutelné. V poslední době se zaměřili na různé světoznámé renomované značky (McDnoald’s místo McDonald’s, Bucksstar Coffee místo Starbucks Coffee, KLC místo KFC, Fedner místo Fender a další), takže bylo jen otázkou času, kdy dojde i na Kocourovo Kartáč.

china

A netrvalo to ani příliš dlouho. Minulý týden mi kamarád, toho času působící v Pekingu, poslal fotografie, které potvrdily to, co jsme sice očekávali, avšak skrytě doufali, že se nestane.

V současné době jsou Pekingské ulice polepeny záplavou oranžových plakátků, které zvou na vystoupení legendární skupiny Kocouvoro Katráč.

china-street

Kamaráda zajímalo, co se tedy na takovém vystoupení vlastně děje, tak jeden z avizovaných koncertů navštívil a představte si, že oni jdou tak daleko, že si pořídili naše rádoby dvojníky  a někdo si na nás v Číně šeredně mastí kapsu. Bohužel stihl vyfotit o přestávce jen jeden snímek, na kterém je dvojník Luboše, následně si ho všimla ochranka a byl z koncertu vykázán.

chinaboy

Samozřejmě že to tak nenecháme, věc už mají v rukou jedni z nejlepších českých právníků, kterými jsme se v této kauze nechali zastupovat, JUDr. Tomáš Lokos a JUDr. Josef Žličař.

O vývoji vás budeme průběžně informovat.
 


1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1hodnocení, průměr: 4,00 z 5)
Nahrávám...

 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*